Proč Smartform

  • zajistí platné poštovní adresy ve vašich datech
  • usnadní uživatelům Vašeho webu/aplikace vkládání poštovních adres
  • je chytrý a vypadá dobře
  • je zaměřen na jednoduchost použití, snadno ho zapojíte do již existujících aplikací
  • těží se zkušeností z projektu Validace.cz

Reference

Naši zákazníci

Našich služeb využívají mimo jiné tyto společnosti...

Alza.cz

Alza.cz

Alza.cz je největší e-shop v ČR. Jeho zákazníkům Smartform usnadňuje zápis poštovních adres při registraci i objednávce zboží.
WebCzech

WebCzech

WebCzech E-commerce PRO je e-shopové řešení, které využívají tisíce e-shopů. Všechny e-shopy používající tuto platformu mohou při zadávání adres používat Smartform.
CZC.cz

CZC.cz

CZC.cz patří mezi největší e-shopy v ČR. Jeho zákazníkům Smartform usnadňuje zápis poštovních adres v objednávkovém a registračním formuláři.
Smartform jsme si vybrali místo implementace vlastního řešení pro jeho pokročilé funkce a snadnost použití. Pomáhá našim zákazníkům rychleji a přesněji vyplňovat správné adresy, aby se k nim jejich zásilky dostaly bez komplikací. Příjemně nás také překvapila licenční a cenová politika, nebo rychlost a vstřícnost při řešení zvláštních požadavků. Tomáš Černý, webový architekt CZC.cz
ShopSystem

ShopSystem

ShopSystem je e-shopová platforma, kterou využívá více než stovka e-shopů. Všechny e-shopy používající tuto platformu mohou při zadávání adres používat Smartform.
Zonky.cz

Zonky.cz

Zonky.cz je P2P platforma pro půjčování peněz mezi lidmi. Smartform používá v žádosti o půjčku a v backoffice aplikaci.
Oceňujeme snadnost použití pro naše zákazníky i jednoduchou integraci do našich systémů.Stanislav Filipčík, CTO, Zonky
CRM pro neziskovky

CRM pro neziskovky

CRM pro neziskovky nabízí neziskovým organizacím Salesforce CRM s integrovaným Smartformem pro doplnění vokativů a adres.
ePoptávka.cz

ePoptávka.cz

ePoptávka.cz je největší poptávkový systém v České republice, Smartform využívá ve formuláři pro zadání poptávky a registraci dodavatelů.
Jedná se z mého pohledu o bezproblémovou službu - od nasazení o ní (z technického pohledu) nevím, prostě funguje! Pevně věřím, že se jedná o užitečnou službu jak pro naše klienty, zadávání údajů je komfortnější, tak pro naše zaměstnance, minimalizuje míru překlepů v adresách.Jakub Truneček, B2M.CZ
dTest.cz

dTest.cz

dTest, o.p.s. používá Smartform ve formuláři pro objednávku předplatného.
Adaptee Gastro

Adaptee Gastro

Adaptee Gastro je systém pro online objednávky jídla.
Díky Smartformu dokážeme rychle našeptávat a přesně určovat adresy, což je pro online rozvozy jídla klíčová funkce. Nestane se tak, že by zákazník špatně vyplnil adresu, opomněl číslo popisné apod. Nyní jsme schopni omezovat nabízené adresy i na určitý rozvozový okruh, takže intuitivita pro koncového zákazníka je skvělá. Radek Netoušek, Adaptee, s.r.o.
Cofidis

Cofidis

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Smartform je nasazen na intranetové webové aplikaci.
Nasazením služby Smartform se sjednotil formát a snížila chybovost vyplňovaných adres. Zákazníci pozitivně hodnotí rychlost a vyšší komfort při vyhledávání adres v rámci vyplňování žádostí. Jsme rádi, že jsme zvýšili jejich spokojenost. Kristína Haľková, Cofidis
Vykupto.cz

Vykupto.cz

Vykupto.cz je portál hromadného nakupování. Využívá Smartform při registraci uživatelů.
Službu používáme necelé 2 měsíce, významně nám snížila počet špatně vyplněných adres, zákazníkům ulehčuje dokončení objednávky. Nasazení a provoz jsou bezproblémové, s Vaší službou jsme velmi spokojeni. Ing. Petr Homola, Vykupto.cz
TravelPortal.cz

TravelPortal.cz

TravelPortal.cz je online cestovní agentura, která nabízí rozšířené možnosti výběru a porovnání zájezdů. Využívá Smartform při registraci uživatelů.
Magaziny.cz

Magaziny.cz

Portál Magaziny.cz zajišťuje předplatné desítek časopisů a novin. Využívá Smartform při registraci uživatelů.
Služba Smartform nám pomohla snížit počet chybných adres a zvýšila zákaznický komfort při zadávání objednávky. Ing. Martin Pavlíček, Magaziny.cz
TempleStore.cz

TempleStore.cz

Internetový obchod s oblečením používá Smartform v objednávkovém formuláři.
avacom.cz

avacom.cz

Internetový obchod s bateriemi a akumulátory používá Smartform v objednávkovém formuláři.
Služba Smartform nabízí našim zákazníkům zjednodušené vkládání údajů. Služba má jednoduchou implementaci a je stabilní.František Bajer, AVACOM s.r.o.

Ocenění

Fond Otakara Motejla

Soutěž Společně otevíráme data

Smartform získal třetí místo v soutěži Společně otevíráme data, pořádané Fondem Otakara Motejla.

Hlavní navigace: