POPIS PRACOVNÍ POZICE

Java programátor/ka

Medior / Senior

Part-time / Full-time

HPP / DPČ / Freelance

Onsite

Praha 4

Co děláme:
Pro naše zákazníky tvoříme a provozujeme software. Jsme u všeho – od návrhu architektury až po monitoring a řešení chyb. Všechno nás to hodně baví a práce je až moc. Proto hledáme posily. Vývojáře, kteří mají rádi své řemeslo, už mají něco odprogramováno, ale pořád se chtějí zlepšovat a rozvíjet.

Na co se můžeš těšit:

  • Práce na několika Java projektech, které řešíme pro sebe nebo pro naše zákazníky. Nemusíš se tak bát, že budete dlouhá léta dělat stále na jednom projektu. Teď je hlavním těžištěm náš vlastní projekt Smartform.cz – našeptávač poštovních adres. Je to oblíbená služba s rostoucím počtem uživatelů.
  • Zajímavá a tvůrčí práce v týmu lidí, které baví programování a rádi Vám předají své znalosti a zkušenosti.
  • Dobře udržovaný, dokumentovaný a otestovaný kód.
  • Výzvy od doplňování zajímavých fíčur až po ladění bugů na produkci (ano, pěstujeme i adrenalinové sporty).
  • Stěžejní je práce na core vrstvě backendu (není třeba žádné umělecké cítění), ale občas se dostaneš i k frontendu.
  • Svoboda na pracovišti, flexibilní pracovní doba.
  • Podívej se, co právě řešíme: https://trello.com/b/I3KSfkxx

Jaké technologie požadujeme:

  • Solidní znalost Javy a SQL.
  • Hlavní je chuť se učit a těšit se do práce.

Co se naučíš:

  • Techs: Spring (Boot), Grails, Docker
  • Tools: Maven / Gradle, PostgreSQL, Elastic, Hazelcast, Git, Jenkins, Postman
  • Návrh architektury aplikací
  • Agilní týmový vývoj

Forma spolupráce:

  • Úvazek dle domluvy (alespoň 20 hodin týdně)
  • Časem je práce je možná i vzdáleně. Ale na zaučení je lepší osobní kontakt.
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na Tvoji přihlášku a případnou spolupráci.

Zaujala tě pracovní nabídka?