POPIS PRACOVNÍ POZICE

Business development manager

Junior

Part-time

DPČ / Freelance

Onsite

Praha 4

Kdo jsme?

Připoj se k inovátorům ve zpracování dat!
Smartform pomáhá online byznysům zlepšovat zákaznickou zkušenost a snižovat náklady. Chytrou validací formulářů a dat. Jsme na trhu už více než 10 let a máme více než tisíc spokojených zákazníků. Naší prioritou je budovat důvěru a dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky. Pořád rosteme, a proto otevíráme prostor pro aktivní sales a rádi bychom k nám do týmu přibrali nového člena.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, kterého baví jednat s lidmi, hledat win-win řešení a dobře si vydělat podle svých výsledků. Tvým hlavním úkolem bude otevírat nám nové obchodní příležitosti a postupně i reprezentovat firmu třeba na odborných eventech. Tvoje práce bude na pomezí obchodu, business developmentu a marketingu.
Nemusíš mít roky zkušeností. Nejdůležitější je pro nás přístup, nasazení a ochota se rychle učit.

Budeš mít na starosti především:

  • Mluvit s našimi klienty: zjišťovat jejich problémy a potřeby, navrhovat řešení a prezentovat Smartform.
  • Obcházet meet-upy, konference, networkingy a reprezentovat Smartform.
  • Otevírat spolupráce s B2B partnery – např. vývojářskými firmami, marketingovými agenturami a různými oborovými influencery.
  • Pomáhat nám lépe rozumět našim potenciálním i stávajícím zákazníkům.

Jakého kolegu/kolegyni si ideálně přejeme?

  • Máš výborné komunikační schopnosti a chuť aktivně otevírat dialog s cizími lidmi.
  • Baví tě networkovat a seznamovat se s lidmi.
  • Umíš a chceš o svěřeném projektu mluvit i veřejně, třeba na konferenčním stánku nebo jako speaker na meet-upu.
  • Jsi proaktivní a umíš svěřený úkol chytit za pačesy, nečekáš až ti někdo řekne krok po kroku co máš dělat.
  • Máš za sebou alespoň 1 praktickou zkušenost, stáž nebo projekt, na kterém nám můžeš ukázat, co umíš.
  • Máš zájem o data a technologické inovace.

Co ti nabízíme my?

  • Práci na poloviční úvazek s možností pozdějšího navýšení.
  • Fixní měsíční finanční ohodnocení s bonusovým systémem.
  • Možnost načerpání zkušeností a růst v oblasti business developmentu a technologií.
  • Přátelský a podporující tým.

Jaký bude průběh výběrového řízení?

  • Pošli nám svoje CV s ukázkou praktické zkušenosti, stáže nebo projektu v oboru.
  • CV zkontrolujeme a krátce si s Tebou ohledně něj zavoláme.
  • Zašleme Ti krátký úkol a naplánujeme termín pohovoru.
  • Na pohovoru společně s úkolem probereme Tvoje zkušenosti, dovednosti a řekneme si podrobněji, jak bychom si spolupráci představovali.
  • S vybraným kandidátem se domluvíme na nástupu a zašleme pracovní nabídku.

Těšíme se na Tvoji přihlášku a případnou spolupráci.

Zaujala tě pracovní nabídka?