Hledání podle souřadnic

20.04.2016

Hledání podle souřadnic

Nově Smartform nabízí i hledání podle souřadnic, neboli také reverzní geocoding. V následujícím článku se o této službě můžete dozvědět více.

O co se jedná?

Smartform nyní nabízí i reverzní geocoding, neboli hledání podle souřadnic. Tato služba umí k zadané souřadnici najít nejbližší adresy, parcely a ulice. K nalezeným adresám vrací vzdálenost od zadané souřadnice a všechny možné adresní atributy: číslo popisné a orientační kódy a názvy ulice, obce, pošty, okresu a kraje a další. K nalezeným parcelám doplní vzdálenost od zadané souřadnice, jednoznačnou identifikaci parcely, hranice, výměru a další.

Kde je funkce dostupná?

Služba funguje plnohodnotně jen pro Českou republiku. Pro Slovensko umíme k zadaným souřadnicím vyhledat zatím pouze adresy.

Vyzkoušejte si, jak služba funguje!

Službu si můžete vyzkoušet pomocí jednoduchého dema. Technické informace naleznete v dokumentaci.

Zaujal Vás Smartform a měli byste o jeho služby zájem? Máte nějaký dotaz? Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Jiné příspěvky na našem blogu

Nová verze API Smartformu pro web 01.07.2022

Nová verze API Smartformu pro web

V červnu 2022 jsme spustili novou verzi API Smartformu pro web. V tomto článku se dozvíte, v čem se liší od staré verze a také jak jednoduše přejít z verze 1 na verzi 2.

Nová administrace 11.08.2022

Nová administrace

Smartform má novou administraci a rádi bychom Vám ji v následujícím článku trochu více představili.

E-mailová validace 25.05.2022

E-mailová validace

Nově jsme do Smartform portfolia služeb zařadili i validaci e-mailových adres. V tomto krátkém článku Vám o ní povíme více.