Hledání parcel

27.08.2021

Hledání parcel

Smartform nabízí několik užitečných služeb pro Vaše formuláře. V tomto článku si blíže představíme službu vyhledávání parcel.

O co se jedná?

Smartform nyní nabízí službu pro hledání parcel. Tato služba umí ověřit existenci zadané parcely. Pokud parcela existuje, vrátí její souřadnici, výměru, hranice, způsob využití parcely a případně i adresu, pokud se na parcele nachází dům s číslem popisným.

Kde je vyhledávání parcel dostupné?

Služba zatím funguje jen pro Česko. Na vývoji dostupnosti pro Slovensko stále pracujeme.

Vyzkoušejte si, jak služba funguje!

Službu si můžete vyzkoušet pomocí jednoduché ukázky.

Zaujal Vás Smartform a měli byste o jeho služby zájem? Máte nějaký dotaz? Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Jiné příspěvky na našem blogu

E-mailová validace 25.05.2022

E-mailová validace

Nově jsme do Smartform portfolia služeb zařadili i validaci e-mailových adres. V tomto krátkém článku Vám o ní povíme více.

Překrývání našeptávačů v Google Chrome 24.05.2022

Překrývání našeptávačů v Google Chrome

Občasným problémem při našeptávání v Google Chrome je, že se přes Smartform zobrazuje i adresa, která byla uložená v prohlížeči dříve. V následujícím článku se dozvíte, jak tento problém vyřešit.

Asynchronní načítání JavaScriptu 24.05.2022

Asynchronní načítání JavaScriptu

Od dubna 2018 je možné načítat skript smartform.js do stránek asynchronně. Zde si o této změně povíme více a také si řekneme, jak upravit stránku se Smartformem, aby se JavaScript načítal asynchronně.