E-mailová validace

25.05.2022

E-mailová validace

Nově jsme do Smartform portfolia služeb zařadili i validaci e-mailových adres. V tomto krátkém článku Vám o ní povíme více.

Jak služba funguje? 

Validace e-mailů zajištuje kontrolu doručitelnosti e-mailových zpráv na zadanou e-mailovou adresu.

Validátor nejprve posoudí adresu ze syntaktického hlediska, poté oveří, zda doména existuje a také, zda je schopna přijímat e-maily. Nakonec ověří existenci e-mailové adresy přímo na její doméně. 

Kde je dostupná?

Službu můžete využívat celosvětově a je dostupná jak u produktu Smartform pro web tak u Smartform API. Více informací o produktech, rozdílech mezi nimi a o nabízených službách naleznete v dokumentaci Smartform pro web a Smartfotm API

Vyzkoušejte si e-mailovou validaci i Vy

 

Zaujal Vás Smartform a měli byste o jeho služby zájem? Máte nějaký dotaz? Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Jiné příspěvky na našem blogu

Překrývání našeptávačů v Google Chrome 24.05.2022

Překrývání našeptávačů v Google Chrome

Občasným problémem při našeptávání v Google Chrome je, že se přes Smartform zobrazuje i adresa, která byla uložená v prohlížeči dříve. V následujícím článku se dozvíte, jak tento problém vyřešit.

Asynchronní načítání JavaScriptu 24.05.2022

Asynchronní načítání JavaScriptu

Od dubna 2018 je možné načítat skript smartform.js do stránek asynchronně. Zde si o této změně povíme více a také si řekneme, jak upravit stránku se Smartformem, aby se JavaScript načítal asynchronně.

Hledání parcel 27.08.2021

Hledání parcel

Smartform nabízí několik užitečných služeb pro Vaše formuláře. V tomto článku si blíže představíme službu vyhledávání parcel.